Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Plan Toys | Braillova čísla 1-10

Kód: PT5654
438 Kč 362 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Plan Toys | Braillova čísla 1-10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzdělávací pomůcka pro nevidomé či zvídavé děti. Oboustranné dřevěné kostičky, na jedné straně jsou číslice doplněné o Braillovo písmo a z druhé strany je plasticky zobrazená rostlinka s lístečky odpovídající počtu číslice. Kostičky lze dobře uchopit a přesunovat. Každá číslice je plastická, takže si je dítě pomocí hmatu mnohem lépe zapamatuje. 

Věk

2+

Další parametry

Rozměry balení: 14 x 13 x 6 cm

Rozměry kostiček: 6,5 x 8,0 x 1,19 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Plan Toys vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí). Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci. Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.