Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

MiDeer | Nůžky s kulatou špičkou - modro-červené

Kód: MD4086
Novinka
Značka: MiDeer
60 Kč 50 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Dětské nůžky s kulatou špičkou, které jsou  navrženy tak, aby padly do malých dětských rukou. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky byly vyrobeny tak, aby co nejlépe ochránily děti před zraněním. Děti s nimi mohou bezpečné stříhat papír a nezraní se. Díky ergonomickému tvaru skvěle padnou do malých dětských ručiček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a školní potřeby
Hmotnost: 0.05 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Rozměry: 21 x 14 x 1,2 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.