Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Z-Man Games Neuroshima Hex 3.0

Kód: POR26667
Akce Poslední kusy
Značka: Ostatní
ZDARMAZDARMA 999 Kč –10 %
Z-Man Games Neuroshima Hex 3.0
999 Kč –10 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Svižná taktická hra se snadnými pravidly a zároveň širokými taktickými možnostmi. || Od 12 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postapokalyptický svět rozervaný na kusy válkou mezi lidmi a stroji. Gangy, komunity a armády tvořené troskami lidstva se ukrývají v ruinách měst, aby válčili s kýmkoli o teritorium, jídlo, zbraně a vybavení. Gigantická kybernetická bytost Moloch, která způsobila pád civilizace v roce 2020 velí obrovské armádě strojů. Vítejte ve světě Neuroshima.

Na začátku této polské taktické hry si hráči vyberou jednu ze čtyř armád a zamíchají její hexové žetony otočené rubem vzhůru. Každá armáda má jiné přednosti a slabiny a vyžaduje tak jinou strategii. Poté, co se umístí na hexovou desku žetony základny, hra začíná.Ve svém tahu si hráč dobírá tři žetony, které jsou dvojího druhu: žetony poziční (jednotky, umisťují se na mapu) a žetony akční (neumisťují se na mapu, pouze se odhalí soupeři a provede se jejich efekt). Hráči se tímto způsobem snaží získat svými jednotkami na herní ploše co nejvýhodnější postavení. Následná bitva se vyhodnocuje podle iniciativního čísla na žetonech jednotek. Některé jednotky střílí, jiné útočí pouze kontaktně, další používají sítě, které deaktivují nepřítele. Krom síly útoku je také důležitý jeho směr. Některé jednotky totiž útočí pouze jedním směrem (jednou stranou hexu), zatímco jiné útočí do více směrů.

Cílem hry je dát základně soupeře 20 bodů poškození a tím ji zničit. Pokud na konci hry obě základny stojí, vítězí hráč s tou méně poškozenou.

Ve třech nebo čtyřech hráčích lze hrát Deatmatch (podobně jako při hře dvou hráčů), ve čtyřech hráčích je možné hrát i kooperativně.

Jde o svižnou taktickou hru se snadnými pravidly a zároveň širokými taktickými možnostmi.

  • Pro: 1 - 4 hráče
  • Na: 60 minut

Hra je v angličtině, obsahuje anglicky psané komponenty.

BGG info.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Hmotnost: 1.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mix her a hraček různých výrobců, které nás zaujaly.