eeBoo | Vše o tváři - netradiční puzzle

Kód: EB_GMABO2
Značka: eeBoo
348 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Složte tvář z fotografií předmětů nalezených v newyorských ulicích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční puzzle z předmětů nalezených v ulicích a okolí New Yorku vytvořil manžel majitelky firmy eeBoo Saxton Freymann. Ze zdánlivě obyčejných věcí a často odpadů vznikla kreativní skládačka, pomocí které sestavíte nespočet kombinací obličejů.

Hra je oceněná Oppenheim Gold Award a Special Needs Adaptable Product (SNAP) Award. Obsahuje český návod.

Všechny hračky eeboo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hračka rozvíjí jemnou motoriku, fantazii, trpělivost, může pomocí s rozpoznáním emocí. Obrázky nabízí široké využití – skládejte tváře, popisujte emoce, vyberte jen předměty podle zadaného typu (kovové, z lesa, jen „oči“ atd.), počítejte, sami najděte v přírodě předměty a tvořte nové obličeje… vaše děti jistě přijdou s hromadou dalších kreativních nápadů.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: min 1

Doba hry: dokud to baví

Obsah balení

  • 160 dílů
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 14 x 3,5 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.