Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Vkládací puzzle s okénky Domov

Kód: DJ01064
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Vkládačka s okénky - jaké zvířátko bydlí v domečku? || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné vkládací puzzle na desce. Dřevo je potištěno kvalitními barvami s krásnými obrázky zvířátek v jejich domečcích. Každý dílek má vykrojené okénko, skrz které je zvířátko vidět. Rozměr dřevěné desky je 30 x 21 x 1cm - celou desku je možné uschovat do kartonové krabice a díky jejímu rozměru vzít s sebou na cesty do auta či vlaku.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí motoriku.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 6 dřevěných dílků
  • dřevěná deska

Další parametry

Rozměry balení: 31 x 22 x 2 cm

Materiál: dřevo 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle a motorické hračky
Hmotnost: 0.8 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 1, 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.