Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Tahací Zajíček ve formuli

Kód: DJ06225
Novinka
Značka: DJECO
461 Kč 381 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dřevěný zajíček ve formuli pro kluky i holky. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásně barevná hračka zajíčka ve formuli pro malé kluky i holky. Formule je opatřena praktickou šňůrkou k tahání za sebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 0.322 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Materiál: dřevo
Rozměry: 14,5 x 15,5 x 8 cm
Věk: 1, 2, 3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.