Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Karetní hra Čarodějky

Kód: DJ05117
Naše fotky
Značka: DJECO
225 Kč 186 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Oblíbená karetní hra Čarodějky či v originále Diamoniak. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holčičí budovatelská hra - vystavujte si ze získaných karet svůj palác, kupujte chybějící kousky od protihráčů a braňte se útokům čarodějnice, která vám chce vaše snažení zmařit. Vyhrává ten, kdo si postaví jako první svůj hrad. 

Mrkněte na naši recenzi a fotky:

recenze-carodejky-djeco-baner-1

Rozvoj a tipy

Úvod do strategie, dítě musí ctít a dodržovat nastavená pravidla, komunikovat s protihráči a rozmýšlet vhodné kroky.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • kompletní karetní hra (55 karet)
  • pravidla

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 8 x 2 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Plánování, Logika
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.