Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hra Malý závod

Kód: DJ05175
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Dětská karetní hra Malý závod či v originále MiniMatch. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřehová karetní hra s krásnými obrázky pro děti od 3 let. Položte doprostřed stolu velkou kartu se spoustou obrázků a hledejte co nejrychleji obrázky na svých kartách, které se shodují s obrázky na velké kartě. Kdo bude nejrychlejší?

Pravidla a recenze

PRAVIDLA

Cílem hry je zbavit se jako první všech svých karet.

Každému hráči rozdejte 5 karet, zbytek karet tvoří dobírací balíček. Balík velkých karet s mixem obrázků položte doprostřed stolu mezi hráče obrázky dolů. První hráč otočí první velkou kartu s obrázky a položí ji doprostřed mezi hráče. Všichni hráči si pozorně prohlídnou karty, které dostali, a velkou kartu s obrázky. Hráči se snaží co nejrychleji najít mezi svými kartami takovou, jejíž obrázek se nachází také na velké kartě s mixem obrázků. Kolo vyhrává nejrychlejší hráč, pokud se obrázek na jeho kartě shoduje s obrázkem na velké kartě. V tomto případě odloží svou kartu. Pokud se hráč spletl, vezme si zpět svou kartu a „za trest“ si dobere ještě dvě karty z balíku. Ostatní hráči si vezmou zpět své karty. Další hráč otočí kartu s mixem obrázků a hra pokračuje. V okamžiku, kdy dojdou karty s mixem obrázků, se balík otočí a hra pokračuje.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2-5

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 12 velkých karet s „mixem“ obrázků
  • 40 karet samostatných obrázků

Další parametry

Rozměry balení: 15,5 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.