Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Hra Malá spolupráce

Kód: DJ08555
515 Kč 426 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Spolupracujte všichni v týmu a zachraňte zvířátka - medvěda, tučňáka, polární lišku a zajíčka - před propadajícím se ledem. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolupracujte všichni v týmu a zachraňte zvířátka - medvěda, tučňáka, polární lišku a zajíčka - před propadajícím se ledem. kooperativní hra pro rodiny s dětmi již od 3 let věku. Díky, tomu, že nesoupeříte, ale spolupracujete, narozdíl od mnohých jiných her upevníte rodinné vztahy. :)

Hry učí dítě respektovat pravidla a nepodvádět, nutí dítě soustředit se, strategicky a logicky myslet a v některých případech hrát pro tým či proti ostatním. Může podporovat soutěživost i spolupráci v závislosti na typu hry.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 4 zvířátka
  • kry a kartonové díly pevniny
  • kostka
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3 cm

Materiál: karton, dřevo, guma

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Plánování, Logika
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.