Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Stolní hra se zvířátky

Kód: DJ08550
435 Kč 360 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Jednoduchá dětská hra s kostkou, ve které se učí základní barvičky a respektovat pravidla. | Od 2,5 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra pro nejmenší děti, ve které hážete kostkou, poznáváte barvičky a snažíte se dostat své zvířátko do cíle co nejdříve. Projděte cestičku se zvířátky! Barvení cesta se zvířátky je vhodná již pro nejmenší děti od 2 let.

Hry učí dítě respektovat pravidla a nepodvádět, nutí dítě soustředit se, strategicky a logicky myslet a v některých případech hrát pro tým či proti ostatním. Může podporovat soutěživost i spolupráci v závislosti na typu hry.

Hráči a čas

Věk: 2,5+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 10 - 15 min dle uvážení

Obsah balení

  • 4 plastová zvířátka
  • plán
  • barevná kostka
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3 cm

Materiál: karton, guma

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Soustředění
Věk: 2, 3, 4, 5
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KC Avatar autora | 24.7.2023
Krásně zpracováno, velmi zábavné.😊
5
IK Avatar autora | 9.4.2021
naprosto splnil očekávání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.