Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Eduludo Topologix

Kód: DJ08354
435 Kč 360 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Najděte na obrázku hledaný předmět či zvířátko a zaznačte v tabulce, kde se nachází. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edukativní hra, která dětem pomáhá zorientovat se v prostoru a nenásilnou formou seznamuje s prvními tabulkami. Do předpřipravené tabulky se umisťují žetonky se zvířátky tak, aby určily jednoznačnou polohu daného zvířátka na obrázku. Např. když vidím myšku, která stojí na houbě, vezmu si žetonek myšky, na ose y najdu houbu a na ose x umístění "na", kde se protnou, tam položím žetonek.

Rozvoj a tipy

Hra perfektně uvádí do světa tabulek - dítě se naučí, že pomocí dvou součadnit může najít bod, ale také, že může bod popsat pomocí dvou vlastností. Prohlubuje si význam předložek jako "v", "na", "pod" atd. Hru lze hrát i v cizím jazyce, např. v angličtině, kde poslouží stejně dobře k pochopení a zafixování předložek.

Věk

4+

Obsah balení

  • dřevěná hrací deska
  • 20 obrázků
  • žetony

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 2 cm

Materiál: dřevo, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Logika, Znalost
Rozměry balení: 20 x 20 x 2 cm
Věk: 4, 5, 6
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EH Avatar autora | 6.12.2021
Rychlo dodání, krásné zpracování, nápaditá hračka na přemýšlení, hezky vymyšlené :)
5
IV Avatar autora | 27.8.2021
Ano, objednávala jsem pro děti kamarádek, již jsme měli doma. Skvělé. Děti krásně trénují orientaci v tabulce,....rozvoj jemné motoriky atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.