Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Dřevěná mini hra Super Six

Kód: LE11365
130 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Super six je zábavná kombinační hra pro 2 - 6 hráčů, která se vejde akorát do kapsy. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hráči se snaží co nejrychleji zbavit svých kolíčků. Kolíčky hází do otvorů na krabičce, které jsou očíslovány 1 - 6. Kolíček může do krabičky propadnout pouze otvorem číslo šest. Otvory 1 - 5 jsou pouze odkládací.

Hráč na tabu hodí kostkami. Výsledek může rozdělit na libovolné hodnoty a do otvorů odpovídajících těmto hodnotám, pak vložit kolíček. Ale pozor, jen otvor číslo 6 je průchozí! Do ostatních otvorů lze kolíček pouze odložit. Pokud je však otvor obsazený, musí si hráč kolíček vzít k sobě! Můžete hrát na jistotu, nebo chytře blokovat protihráče. Jednoduchá pravidla a takřka nulové požadavky na prostor - ideální hra na cesty.

Věk

7+

Další parametry

Rozměry balení: 6 x 6 x 6 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Minihry a hry na cesty
Hmotnost: 0.1 kg
Co rozvíjí: Soustředění
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.