Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | hra Malá asociace

Kód: DJ08553
410 Kč 339 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kde a jak žijí zvířátka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra pro nejmenší děti, která funguje na principu postřehu a naučí děti, jak a kde žijí zvířátka. 

Hry učí dítě respektovat pravidla a nepodvádět, nutí dítě soustředit se, strategicky a logicky myslet a v některých případech hrát pro tým či proti ostatním. Může podporovat soutěživost i spolupráci v závislosti na typu hry.

Pravidla a recenze

PRAVIDLA

V průběhu hry jsou otáčeny kartičky s různými předměty (potrava apod.). Ten, kdo nejrychleji uhádne, k jakému prostředí obrázky patří (zahrada, rybník, louka), postaví na ně svou figurku a získá jako bod uhodnutou kartičku.

RECENZE

Hráči a čas

Věk: 2,5+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 10 - 15 min dle uvážení

Obsah balení

  • 3 zvířátka
  • díly prostředí
  • kartičky
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3 cm

Materiál: karton, guma

Little association

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.