Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Hra Lodě

Kód: DJ05270
459 Kč 379 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Klasická hra Lodě, kterou mnozí z nás znají jako hru na čtverečkovaném papíře, nyní v originální dárkové krabičce s pestrými komponenty. || Od 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická hra Lodě, kterou mnozí z nás znají jako hru na čtverečkovaném papíře, nyní v originální dárkové krabičce s pestrými komponenty. Jde o zjednodušenou verzi pro děti již od 5 let, jejichž součástí jsou i dílky lodí a žetony indikující "zásah" či "vodu".

Rozvoj a tipy

Hry učí dítě respektovat pravidla a nepodvádět, nutí dítě soustředit se, strategicky a logicky myslet a v některých případech hrát pro tým či proti ostatním. Může podporovat soutěživost i spolupráci v závislosti na typu hry.

Věk

5+

Obsah balení

  • pevná krabička ve tvaru zaoceánského parníku
  • hrací desky
  • dílky lodí
  • žetony střelby

Další parametry

Rozměry balení: 21 x 17 x 6 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Minihry a hry na cesty
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Plánování, Orientace v prostoru
Věk: 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.