Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Alexander | Předveď se! párty hra

Kód: A0758
295 Kč 244 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Hra pro děti i dospělé pro skvělou rodinnou zábavu plnou humoru.  || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve společenské párty hře „PŘEDVEĎ SE! (s tabulkou)“ vyhrává skupina 2-16 hráčů od 7 let, jejíž členové dokáží co nejlépe vystihnout kresbou, ale také uhodnout vylosované slovo nebo pojmy z karty.

 

Ve společenské párty hře „PŘEDVEĎ SE! (s tabulkou)“ vyhrává skupina hráčů, jejíž členové dokáží

co nejlépe vystihnout kresbou, ale také uhodnout vylosované slovo nebo pojmy z karty.

 

Předveď se! (s tabulkou) je zábavná společenská hra, ve které je nutné co nejrychleji uhodnout náhodně vybrané slovo znázorněné pomocí obrázku na kreslicí tabulce. Průběh hry vytváří neobyčejnou atmosféru rodinné zábavy plnou humoru a napětí. V této hře vítězí ti, kteří díky své fantazii a rychlému úsudku dokážou co nejlépe vystihnout kresbou, ale také uhodnout vylosované slovo nebo pojem z karty.

Témata jsou: Aktivity, Předměty, Pořekadlo/Název, Osoba/Zvíře

Ke hře je přibalena tabulka s mazacím povrchem a speciální fix, takže už nikdy nebudete shánět papíry a tužky, abyste mohli rozjet skvělou zábavu.

Balení obsahuje: oboustranné karty zadání (163 ks), karty kategorie (2 ks), hrací deska, figurky (4 ks), hrací kostka, žetony (80 ks), stírací tabulka, (mazací fix), stírací houbička, přesýpací hodiny, český a slovenský návod ke hře

Hráči a čas

Věk: 7+

Počet hráčů: 2 až 4

Doba hry: 60 min

Rozměry balení: 25 x 26 x 5 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Představivost, Komunikace a řeč
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.