Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Vkládací puzzle Koupelna

Kód: MD3173
204 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěné vkládací puzzle s motivem koupelny. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné vzdělávací puzzle Koupelna. Toto puzzle jsou přizpůsobeny i pro méně zdatné děti díky úchytům na jednotlivých dílcích. Děti se učí poznávají jednotlivé předměty, které používáme ke koupání a k čemu se používají. Puzzle pomáhá při rozvoji jemné motoriky. Balení obsahuje celkem 6ks vkládacích dílků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 22,5 x 22,5 x 2 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.