Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Magnetická hra FrogyMaze

Kód: DJ01614
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Magnetická hračka, děti pomocí magnetického pera posouvají dílky po bludišti a podle jejich tvaru a barvy je třídí do 8 polí na desce. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická hračka, děti pomocí magnetického pera posouvají dílky po bludišti a podle jejich tvaru nebo barvy je třídí do 8 polí na desce.

Hračka je kompaktní a nelze poztrácet, využijete ji třeba i v autě a ani doma vám neudělá nepořádek. Rozvíjí motoriku, logiku a znalosti barev.

Obsah: 1 dřevěná deska, 16 pohyblivých dřevěných dílků a 1 magnetické pero.

Vhodné pro děti od 3 let. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost, Znalost
Rozměry: 23 x 23 x 3 cm
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.