Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Balanční kameny Safari

Kód: LE12226
365 Kč 302 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Stohujte, balancujte, počítejte a třiďte! Všestranné balanční kameny jsou inspirovány výukovou metodou Montessori. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

18 balančních kamenů z přírodního dřeva v příjemném barevném provedení zabaví děti i dospělé! Lze je použít ke stohování, vyvažování, počítání či třídění, ale najdou uplatnění také jako meditační pomůcka pro dospělé na uvolnění stresu.

Díky jedinečnému tvaru každého dílku je skládání výzvou. Je zapotřebí soustředění, trpělivosti a kreativního myšlení. Během hry se děti učí o gravitačních silách a rovnováze. Zároveň si rozvíjejí motorické schopnosti. Inspirováno výukovou metodou Montessori.

Hra se svým designem výborně hodí jako doplněk k dalším hrám a hračkám ze série Safari od výrobce Legler.

Věk

3+

Obsah balení

  • 18 dřevěných kamenů

Další parametry

Výška největšiho dílku: cca 5 cm

Výška nejmenšího dílku: cca 3,5 cm

Rozměry balení: 17 x 11 x 5,5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.34 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.