Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Lilliputiens | Dřevěný domek plný optických iluzí

Kód: LILLI_83451
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Navštivte kouzelníka v jeho domečku plném iluzí. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelník Joe vás zve k sobě domů. Na obou stranách tohoto krásně ilustrovaného dřevěného domku je toho tolik k objevování. Optické klamy jsou opravdovou lahůdkou pro malé zvídavé děti a podněcují jejich fantazii. Hračka je určená pro děti od 3 let. Vyrobeno z překližky z bukového dřeva s certifikací FSC. Povrch je omyvatelný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění, Emoce
Materiál: plast, kov, dřevo, plsť
Rozměry: 15 x 15 x 20 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kouzelné látkové hračky a tiché knihy podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry.

Belgická firma Lilliputiens staví na dětských snech dvou maminek, které firmu založily již v roce 1995. Jejich hračky podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry. Naprostá většina hraček si kombinuje různé textury a vlastnostmi látek, které jsou měkkostí, barevnosti či tvarem stimuluji hmat, zrak i sluch dítěte. V sortimentu najdete neoprenové hračky do vody a tzv. tiché knihy (quiet book). Hračky jsou nezávisle testovány a splňují evropské a mezinárodní normy kvality. Díky pečlivému výběru materiálů jsou odolné a bezpečné a lze je prát v pračce. Lilliputiens je záruka kvalitní hračky, která má kromě zábavy také nespornou vzdělávací a estetickou hodnotu.