Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Dřevěné puzzle v knize - Dopravní prostředky - 18 dílků

Kód: MD6269
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dřevěné puzzle v knížce se suchým zipem. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Vkládací dřevěné puzzle s dopravními prostředky pro nejmenší v podobě knížky. Puzzle lze skládat samostatně třeba na podlahu, ale i vkládat do knihy. Puzzle v knize “drží” pomocí suchého zipu. V knize je celkem 6 dopravních prostředků - taxi, vysokozdvižný vozík, zmrzlinářské auto, školní autobus, hasičské auto a nákladní auto domíchávač betonu. Různorodý počet dílků puzzle u jednotlivých dopravních prostředků . Nejmenší počet dílků jsou 2 ks, největší počet dílků 5 ks. U každého obrázku je i anglický název dopravního prostředku a stručný popis, díky tomu se dítko může učit i angličtinu. Dřevěná knížka je robustní, každá stránka je široká 8 mm, proto je velmi odolná proti nárazům.

 

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. Zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.45 kg
Co rozvíjí: Plánování, Motorika a zručnost, Znalost
Jazyk: angličtina
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 18 x 15 x 3 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.