Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Dřevěné navlékání Zvířátka

Kód: DJ06172
417 Kč 345 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Procvičte si jemnou motoriku při navlékání zvířátek na šňůrku. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti navlékají korálky a provlékají desky - rozvíjejí tak jemnou motoriku. Konce šňůrek jsou dlouhé a tuhé, což usnadňuje navlékání korálků. S tlustými kousky se dětem snadno manipuluje.

Obsah:

  • 8 korálků
  • 4 plochá zvířátka
  • 2 tkaničky

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJNOVĚJŠÍ
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Materiál: plast, dřevo
Rozměry balení: 28 x 12 cm
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.