Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Karetní hra Batanimo - přebíjená Kdo s koho

Kód: DJ05177
255 Kč 211 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Klasická přebíjená v netradičním proveden - poznejte velikost zvířat! | Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická přebíjená v netradičním proveden - poznejte velikost zvířat! Hrači hrají všichni najednou. Otočí kartu z balíčku a ten, co má největší zvíře, bere vše. Hra trénuje hlavně postřeh.

PRAVIDLA

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • kompletní karetní hra
  • pravidla

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 12 x 2,8 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Postřeh
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.