Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hry pro nejmenší Malé rodinky

Kód: DJ05062
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Karetní hra pro nejmenší. Cílem hry je najít zvířátkům kamarády. Pomůžete jim? || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem hry je najít zvířátkům kamarády. Pomůžete jim?

Pravidla hry: Zamíchejte karty se zvířátky a rozdejte každému hráči 4 karty. Ti si umístí karty před sebe lícem nahoru, tak, aby je každý mohl vidět. Zbytek karet tvoří paklík. Když je hráč na řadě, vezme si kartu z paklíku a položí si ji před sebe. Pak se podívá na karty na stole (prvně na svoje, pak na karty soupeřů) a snaží se najít kartu do páru: buď tu kartu najde u sebe, nebo u jiného hráče. Pokud kartu najde, pár si ponechá. Pokud ne, nechá kartu ležet na stole. Hra končí, když hráči najdou všechny páry (16). Ten, kdo jich našel nejvíce, vyhrává.

Hráči a čas

Věk: 2+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 5 min

Obsah balení

  • 32 karet (16 párů)

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 15,5 x 2 cm

Materiál: XXX

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Postřeh
Věk: 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.