Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Karetní hry pro nejmenší Malá mláďátka

Kód: DJ05063
245 Kč 202 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Kooperativní karetní hra s napodobováním pro nejmenší děti. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomoz zvířátkům dojít domů tak, že se budeš chovat jako jejich maminka. Mláďátka se ztratila! Rychle, pomoz jim najít domov!

Pravidla hry: Položte na stůl mezi hráče 4 karty se zvířátky, lícem nahoru. Vysvětlete dětem, že zvířátka se ztratila, a že jim musí pomoc dostat se domů. Aby jim pomohli, musí předstírat, že jsou jejich maminky. Každý hráč si tajně vybere jedno ze zvířátek, aniž by to komukoli řekl, a začne napodobovat buď zvuky zvířátek (slepička dělá kokodák, pejsek hafhaf, ovečka béééé a žabka kvák nebo kuňk), jejich pohyby, nebo obojí. Zbylí hráči spolupracují a snaží se rozpoznat, o jaké zvíře jde. Pokud si myslí, že zvíře poznali, nahlas to vysloví, případně ukáží na obrázek (pro nejmenší děti). Pokud hráči zvířátko uhodli, může jít domů k mamince – karta se odstraní ze stolu, protože zvířátko „šlo domů“. Pak hraje další hráč, který si vybere zvíře a napodobuje ho… Pokud hráči zvířátko neuhodli, zvířátko zůstává, kde je. Pak hraje další hráč, který si vybere zvíře - buď totéž, nebo jiné - a napodobuje ho. Když všechna čtyři zvířátka našla svou cestu domů, hráči vyhráli hru.

Hráči a čas

Věk: 2+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 5 min

Obsah balení

  • 30 karet

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 8 x 2 cm

Materiál: papír, plast - odolné a omyvatelné karty

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Postřeh
Věk: 2, 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.