Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Vkládací puzzle Čísla - 15 dílků

Kód: MD3306
265 Kč 219 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěné vkládací puzzle s čísly  a matematickými znaménky. || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné vkládací puzzle s čísly a znaménky. Pod každým číslem je obrázek zvířete nebo rostlinky. Puzzle je ideálním společníkem pro výuku čísel zábavnou formou pro naše nejmenší. Vkládačka obsahuje čísla od 1 - 9 a matematická znaménka plus, mínus, krát, děleno, rovná se a znaménko pro větší či menší. Dílky jsou vyrobeny z kvalitního lipového dřeva s tloušťkou 15 mm. Každý dílek je navíc pečlivě opracován, aby byl bezpečný při uchopování. 

Rozvoj a tipy

Hra rozvíjí schopnosti dítěte ve dvou fázích. V první fázi jde o rozvoj zručnosti, přesnosti a jemné motoriky rukou a ve fázi druhé učení se číslic, počtů a základních matematických operací.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vkládací puzzle
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Paměť, Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 29,5 x 18 x 2,5 cm
Věk: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.