Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Bigjigs Toys | Dřevěná vkládací Abeceda VELKÁ písmena

Kód: BB055
545 Kč 450 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Velká dřevěná abeceda s pestrobarevnými dílky. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorická vkládací hračka s 26 písmeny abecedy. Písmena jsou velká (cca 4x3,5x2 cm) a velmi dobře se s nimi manipuluje. Pozadí ke každému písmenu odpovídá jeho barvě a každé písmeno má jinou barvu či odstín; rovněž je na pozadí znázorněn ekvivalent písmena v malém provedení (minuskule). 

Rozvoj a tipy

Hra rozvíjí schopnosti dítěte ve dvou fázích. V první fázi jde o rozvoj zručnosti, přesnosti a jemné motoriky rukou a ve fázi druhé učení se písmenek.

Písmenka jsou velká a lze je použít k dalším hrám. Využijte knížek či hraček a přidejte k nim správná začáteční písmena, hledejte písmena jen podle hmatu v pytlíčku, hrajte hmatové hry...

Věk

3+

Obsah balení

  • deska
  • 26 písmen

Další parametry

Rozměry balení: 31 x 21 x 1 cm

Rozměry písmene: cca 4 x 3,5 x 2 cm.

Materiál: dřevo

Balení: folie

Doplňkové parametry

Kategorie: Vkládací puzzle
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Znalost
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět dřevěné hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Dřevěné hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.