Bigjigs Toys | Dřevěná vkládací Abeceda VELKÁ písmena

Kód: BB055
Značka: Bigjigs Toys
439 Kč 363 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Velká dřevěná abeceda s pestrobarevnými dílky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorická vkládací hračka s 26 písmeny abecedy. Písmena jsou velká (cca 4x3,5x2 cm) a velmi dobře se s nimi manipuluje. Pozadí ke každému písmenu odpovídá jeho barvě a každé písmeno má jinou barvu či odstín; rovněž je na pozadí znázorněn ekvivalent písmena v malém provedení (minuskule). 

Rozvoj a tipy

Hra rozvíjí schopnosti dítěte ve dvou fázích. V první fázi jde o rozvoj zručnosti, přesnosti a jemné motoriky rukou a ve fázi druhé učení se písmenek.

Písmenka jsou velká a lze je použít k dalším hrám. Využijte knížek či hraček a přidejte k nim správná začáteční písmena, hledejte písmena jen podle hmatu v pytlíčku, hrajte hmatové hry...

Věk

3+

Obsah balení

  • deska
  • 26 písmen

Další parametry

Rozměry balení: 31 x 21 x 1 cm

Rozměry písmene: cca 4 x 3,5 x 2 cm.

Materiál: dřevo

Balení: folie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět dřevěné hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Dřevěné hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.