Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Vilac | Dřevěné puzzle Světová zvířata 3v1

Kód: V8530
374 Kč 309 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dřevěné puzzle s motivy zvířat. Dřevěná krabička obsahuje 3 motivy každý o 16 dílcích. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné puzzle s motivy zvířat. Dřevěná krabička obsahuje 3 motivy každý o 16 dílcích. Ilustrace Michelle Carlslund představují tři scény se zvířaty z celého světa v různých biotopech. Najděte žirafu a její přátele hrocha, pštrosa a ptáka na savaně. Králík a kachničky se mají na pozoru před na medvědem v lese. Polární liška  a její kamarádi medvěd, želva a tuleň se válí na ledové kře.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

4+

Obsah balení

  • 3 puzzle, každé z 16 dílků
  • dřevěná krabička

Další parametry

Rozměry balení: 21x21x4,5 cm

Materiál: dřevo, potištěno

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.42 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Věk: 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Propojuje různé herní principy a typy hraček s krásným barevným provedením. 

Značka Vilac si své dobré jméno pěstuje od svého založení v roce 1911 a její úspěch dokládají mimo spokojené zákazníky i mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v roce 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získala Grand prix v oblasti hraček či designu.

My vám nyní nabízíme kousky, které jsou nejen krásné, ale i chytré - procvičují hrubou i jemnou motoriku, barvy, písmena, čísla, počítání či technické smýšlení.