Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Lilliputiens | Domeček s aktivitami - Moje první škola

Kód: LILLI_83422
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Cink, cink, zvonek zvoní, přestávka končí, je čas vrátit se do třídy. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moje první škola je dřevěná hračka pro děti od 2 let, se kterou mohou vymýšlet skvělé školní příběhy podle své fantazie. Cink, cink, zvonek zvoní, přestávka končí, je čas vrátit se do třídy za paní učitelkou. Co nového se dnes asi naučíme? Tato hra s představivostí nabízí mnoho aktivit: počítadlo, věšák na zavěšení školních tašek, odnímatelný panel pro přístup do interiéru školy, zvonek, hodiny...

Vysoce kvalitní hračka, která umožňuje dívkám a chlapcům připravit se na vstup do školy a rozvíjet jejich fantazii. Po odkrytí střechy se otevře třída plná překvapení a her. Moje první škola je vyrobena ze dřeva (certifikace FSC) a plsti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Znalost
Materiál: karton (papír), dřevo, plsť
Rozměry: 27 x 20 x 22,5 cm
Věk: 2, 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kouzelné látkové hračky a tiché knihy podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry.

Belgická firma Lilliputiens staví na dětských snech dvou maminek, které firmu založily již v roce 1995. Jejich hračky podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry. Naprostá většina hraček si kombinuje různé textury a vlastnostmi látek, které jsou měkkostí, barevnosti či tvarem stimuluji hmat, zrak i sluch dítěte. V sortimentu najdete neoprenové hračky do vody a tzv. tiché knihy (quiet book). Hračky jsou nezávisle testovány a splňují evropské a mezinárodní normy kvality. Díky pečlivému výběru materiálů jsou odolné a bezpečné a lze je prát v pračce. Lilliputiens je záruka kvalitní hračky, která má kromě zábavy také nespornou vzdělávací a estetickou hodnotu.