Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Sardinky

Kód: DJ05161
Naše fotky
Značka: DJECO
295 Kč 244 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Karetní hra, která potrápí pamatováka. Kdo nasbírá nejvíce sardinek, vyhrál. || Od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra trénující paměť. Pozorujte a zapamatujte si sardinky, abyste je poté nalezli v poli.

Vhodné pro hráče od 5 let.

Pravidla hry

Každý hráč dostane 5 karet. Další si v průběhu hry odebírá z balíčku. Velké „konzervové“ karty umístěte doprostřed stolu obrázkem dolů. Hráči položí svých pět karet obrázkem dolů před sebe do řady, aniž by se na ně předem podívali. Vybraný hráč poté odkryje jednu z karet konzerv a všichni hráči mají pár vteřin na to, aby si zapamatovali obrázky sardinek v konzervě. Když jsou všichni hotovi, karta konzervy se obrátí a hráči odkrývají svých 5 karet. Hráči vyberou ty sardinkové karty, jejichž obrázek viděli na konzervové kartě. Při dvou stejných se vybírá jen jedna. Jakmile jsou všichni hotovi, opět se odkryje karta konzervy.

  • Pokud měl hráč pravdu a daná sardinka je opravdu v konzervě, vyhrál ji a může si ji dát stranou do svého vítězného paklíku
  • Pokud se hráč spletl, musí za každou chybnou kartu vrátit dvě ze svých vyhraných karet (ne v případě, kdy ještě žádné karty nevyhrál). I tyto karty se odkládají stranou.

Následuje další kolo, v němž se opakuje totéž. Hráči si jen předtím doberou z balíčku tolik karet, aby stále před sebou měli řadu z 5 karet. Princip s kartou konzervy se opakuje, otáčí se teď ovšem další, ta již použitá se vrací dospodu balíčku konzerv. Hra pokračuje tak dlouho, dokud nezmizí poslední karta konzervy z balíčku. Dohrává se pak s jakýmkoli počtem karet do té chvíle, kdy první z hráčů už nemá žádnou kartu sardinek. Každý z hráčů si spočítá své vyhrané sardinky. Kdo jich má nejvíce, vyhrál.

>>>Mrkněte také na naši recenzi a fotky ze hry!

recenze-sardinky-djeco-baner

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2 a více

Obsah balení

  • 40 karet sardinek
  • 10 karet konzerv
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 15,6 x 11,7 x 2,8 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Postřeh
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.