Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Poketo | Násobení a dělení - sada k procvičování

Kód: OP043
Novinka Česká hračka
Značka: Poketo
385 Kč 318 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Sada 3 her a aktivit k procvičování malé násobilky. Vhodné pro děti od 3. třídy k nácviku násobení i dělení. || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápasí Vaše děti s násobením a dělením a přemýšlíte, jak jim učení usnadnit? Proto vznikla tato sada Násobení a dělení, která obsahuje tři druhy her k procvičování malé násobilky. Násobení děti zavede až k pokladu. Díky dělení vyčistí rybník od odpadků. A i s klasickou skládačkou Nebe, peklo, ráj jde učení hravěji. V sadě dále najdete přehledovou kartu, dvě kostky (včetně speciální desetistěnné), figurky a návod ke hrám.

Hry jsou určeny pro jednoho až čtyři hráče. Vhodné jsou zejména pro žáky třetích tříd, kdy se s malou násobilkou začíná, a pro všechny, kteří s matematikou bojují.

Sada „Násobení a dělení“ usnadňuje dětem zapamatování si malé násobilky hravou formou. Obsahuje:

  • hru (herní plán) na násobení: Hráči se vydávají pro poklad na dně rybníka. Cestou plní matematické úlohy – čím lépe je zvládnou, tím rychleji se dostanu k pokladu. Úkoly jsou přitom náhodné – rozhoduje o nich hod kostkou a políčko na herním plánu. Velikost herního plánu A4.
  • hru (herní plán) na dělení: V této hře mají hráči za úkol vyčistit rybník od odpadků. Odpadek mohou vylovit, když správně vyřeší matematickou úlohu. Při přípravě hry si sami určujete, jaké rovnice jsou ve hře. Můžete zvolit příklady z celé malé násobilky, nebo jen příklady s vybranými činiteli, které zrovna děti potřebují trénovat. Hru lze hrát buď koperativně nebo jako soutěž. Velikost herního plánu A4.
  • skládačky nebe,peklo,ráj:  jednoduchá a dětem známá hra, adaptovaná na procvičování malé násobilky. Celkem sada obsahuje 10 kusů – co kus, to příklady s jedním činitelem od 1 do 10. Rozměr 21 x 21 cm.
  • přehledovou kartu s malou násobilkou: oboustranná, o rozměru A5
  • desetistěnnou kostku a klasickou, šestistěnnou kostku
  • pět figurek
  • návod

Hry jsou pro jednoho až čtyři hráče a jsou určeny pro třeťáky i všechny, kteří potřebují protrénovat a upevnit si znalosti malé násobilky.

Rozměry balení: 20 x 26 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Znalostní hry
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Logika, Znalost
Rozměry balení: 26 x 20 x 1 cm
Téma: matematika
Věk: 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poketo - to jsou kapesní knížečky pro děti, jednoduché hry s českou abecedou a vyjmenovanými slovy či omalovánky. "V Poketu ve všem, co děláme, usilujeme o jednoduchost, estetičnost, ekologičnost, zábavu a kreativitu v učení." říká trojice autorek Martina, Pavla a Adéla.

Miniknížky s tématy, které jsou dětem blízké, vezmete kamkoliv s sebou - do batůžku na cestu vlakem, k lékaři, do auta. Autorkám tento formát na českém trhu chyběl, proto se rozhodly vytvořit pro své děti vlastní knihy s originálními příběhy a autorskými kresbami. Díky zvoleným tématům doprovází knížečky děti od prvních slov až po první čtení.

Následovala školní docházka a s ní i nová otázka: Jak zpestřit a ulehčit učení české abecedy? Tak vzniklo pexeso, domino a sady kartiček i k vlastnímu vybarvení. Na tvorbě jednoduché ťapačky pro rozvoj slovní zásoby - Písmenožrouta - se pak podílely i děti autorek.

Ve třetí třídě se kamenem úrazu stávají vyjmenovaná slova. Jak se má někdo něco učit, když polovině výrazů nerozumí? Od toho tu jsou ilustrovaná vyjmenovaná slova! Pro rozvoj fantazie a soustředění nabízí Poketo sady k vlastnímu tvoření a deskové hry.