Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Efko | Pytlíczech Piškvorky EXPERT - logická hra do kapsy

Kód: 54844
Novinka Česká hračka
Značka: Efko
192 Kč 159 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Oblíbená desková hra v malém praktickém pytlíčku, který se vejde i do kapsy. Ve vylepšené verzi. || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svižná logická zábavná hra pro dva hráče. U této deskové hry si musíte dávat pozor nejen na křížky a kolečka, ale i na jejich barvu. Dřevěné komponenty v praktickém pytlíku na cesty. Originální designový dárek, který potěší. Vyrobeno v České republice.

Zapomeňte na obyčejné piškvorky! Tady začíná opravdová zábava! Piškvorky Expert jsou určeny těm, kdo milují výzvy, cestování a strategii. Už během několika vteřin pochopíte tento originální herní princip, který vás okamžitě nadchne. Tato skvělá hra se vejde do každé kapsy, takže si ji můžete vzít kamkoli s sebou.

S Piškvorkami Expert vás čeká blesková strategická hra, která obvykle trvá jen 2-3 minuty. Je ideální na zkrácení dlouhých chvil při čekání na vlak nebo na občerstvení v horské chatě. Dřevěné žetony můžete pokládat buď na zadní stranu bavlněného pytlíčku nebo na kartonový herní plán. Je jen na vás, co vám vyhovuje více.

A jak se Piškvorky EXPERT vlastně hrají?

Hráči se střídají v umisťování žetonů podobně jako u klasických Piškvorek ale s tím rozdílem, že hráč umístí na herní plán žeton, který mu nabídne protihráč. V této hře je důležitá i barva žetonů. Vaším cílem je vytvořit řadu tří žetonů se stejnou charakteristikou za sebou - vodorovně, svisle nebo šikmo.

Možné varianty výhry:

  • 3 kulaté žetony (nezáleží na barvě)
  • 3 křížky (nezáleží na barvě)
  • 3 dílky ve stejné barvě (nezáleží na tvaru dílku)
  • Hráči tedy musí přemýšlet dopředu a nabízet takový dílek, který soupeři nedovolí vyhrát - tedy umístit třetí žeton se stejnou charakteristikou do řady, sloupce, či úhlopříčky.

Zahrát si můžete i klasickou variantu Piškvorek: Hráči si určí, kdo bude hrát s křížky a kdo s kolečky. Pak se postupně střídají v umisťování žetonů na herní plán. Cílem je vytvořit řadu tří svých žetonů za sebou - vodorovně, svisle nebo šikmo. Tato řada musí tvořit přímku a nesmí být nikde přerušena soupeřovým symbolem. Kdo takovou řadu vytvoří jako první, vyhrál.

Pytlíček a herní plán navíc zdobí ilustrace hor od talentované cestovatelky a designérky Táni Sekerkové.

… jaké vítězství skrývají hory na ilustraci?

Je 9 hodin ráno a já stojím na startu svého prvního horského závodu. Dýchám zhluboka, protože jsem hodně nervózní, ale zároveň se moc těším. První kilometry mají docela velké stoupání, to je trochu náročné. Když ale vyběhneme nahoru a už nás čeká jen cesta dolů, začne se před námi otevírat nádherný výhled na tyrkysové jezero. Vůbec jsem netušila, že taková barva v přírodě existuje. To je asi za odměnu :)

Obsahuje:

  • designový bavlněný pytlík s praktickou gumičkou na uzavírán
  • pevný skládací kartonový herní plán 180x180 mm (herní plán je také natištěn na zadní straně pytlíčku)
  • 4 dřevěná kolečka (2x světlá, 2x tmavá)
  • 4 dřevěné křížky (2x světlý, 2x tmavý)
  • návod
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.12 kg
Autor: Táňa Sekerková
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění, Postřeh
Čas hraní: 5 minut
Materiál: karton (papír), dřevo, guma, bavlna
Obtížnost: střední
Počet hráčů: 2
Rozměry balení: 19 x 12,5 x 2,5 cm
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Efko je tradičním českým výrobcem kvalitních hraček, výroba probíhá v Novém Veselí a Poličce. Sortiment Efka je zaměřen zejména na mladší děti, ale nezapomínají ani na další věkové skupiny. Mezi produkty nalezneme edukační sady karet se zpěvem a říkankami, Pexetrio, pexesa a puzzle pro nejmenší, hry na profese i první hry pro předškolní děti, na kterých se naučí ctít pravidla a strategicky myslet. Firma také "vzkřísila" tradičního Igráčka.