Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Djeco | Bogoss

Kód: DJ05160
355 Kč 293 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Netradiční hra, kterou můžete hrát i ve tmě - pokud se nebojíte kostlivců! Je totiž fosforeskující. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční hra, kterou můžete hrát i ve tmě - pokud se nebojíte kostlivců! Je totiž fosforeskující.

Hra připomíná svým mechanismem klasické kvarteto, na rozdíl od něj zde skládáte kostru z 6 karet, a to buď z celých kostí, nebo chudáka můžete složit i z kostí zlámaných, za což však získáváte postih. Kartičky jsou fosforeskující, takže pokud je předem nasvítíte, nebude žádný problém se zabavit za dlouhých zimních večerů, až vypadne elektřina a kolem bude kvílet meluzína.

Pravidla a recenze

PRAVIDLA

Hra se hraje velmi podobně jako klasické kvarteto. Chybí-li vám potřebná karta, můžete si ji vyžádat od spoluhráčů. Pokud vám žádný nepomůže, vytáhnete si náhodnou kartu z balíčku. Snažíte se sbírat vždy buď celé kosti, nebo jen kosti rozlámané. V balíčku je sice snazší najít kosti zlomené, ale zato musíte poskládat kostlivce dva, o něco složitější je najít celé kosti, ale k vítězství vám stačí jen jeden kostlivec.

RECENZE

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 44 karet
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 15,5 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Minihry a hry na cesty
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Paměť, Orientace v prostoru, Znalost
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.