Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Ptáci našich lesů - zvuková knika

Kód: 9788026616924
Novinka
Značka: Knihy
349 Kč 349 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Vydejte se do lesů a zaposlouchejte se do ptačího zpěvu. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozorovat volně žijící ptáky je veliké dobrodružství, ale kdo to zkoušel, ví, že to není zrovna snadné. Vyplatí se proto jít do přírody připraven a obeznámen s tím, co můžeme vidět a v našem případě i slyšet. Ať už půjde o vyhlášené mistry zpěvu nebo známé křiklouny. A může jít o zvuky tak výrazné a vzájemně odlišné, že i malé děti s drobnou průpravou dokážou záhy odhalit jejich původce. Díky této knížce se můžete nejen naučit rozeznávat jednotlivé ptáky podle zvuků, které vydávají, ale ledasco zajímavého se tu o nich také dočtete. Až dokážete rozeznat jednotlivé zvuky – od budníčkova tesklivého zpěvu až po zklidňující vrkání holuba hřivnáče – bude pro vás procházka lesem něčím úplně novým. Vykročme tedy nyní společně do přírody s otevřenýma očima i ušima za velkým ptačím dobrodružstvím a nekončící zábavou.

Obsahuje 12 zvukových stop, např. mlynařík, strakapoud, kukačka, brhlík atd.

Obsahuje vyměnitelnou baterii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knížky pro děti
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Andrea Pinnington, Caz Buckingham
Baterie: 3x LR44 1,5V
Co rozvíjí: Znalost
Nakladatelství: EDIKA, 2022
Počet stran: 24
Rozměry: 22,5 x 21 cm
Vazba: leporelo knížkové
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ponořte se do světa fantazie, učte se a vzdělávejte, získávejte nové dovednosti... Knihomoly mohou být malí i velcí. Kniha se vejde do každého batůžku a zažene dlouhou chvíli kdekoli.