OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn.

Mindok | Krycí jména: DUET

Kód: 297
Značka: Mindok
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Mindok | Krycí jména: DUET

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový bratříček do rodiny Krycích jmen - duet - je, jak již název napovídá, hrou primárně pro dva hráče. V této kooperativní variantě známé a oceňované párty hry najdete oboustranné kartičky nápověď, kde každá strana obsahuje jen část celé skládačky, kterou se snažíte uhádnout před sebou.

Hráči se střídají v napovídání a společnými silami se snaží odhalit všechny agenty v utajení na plánu (slovíčka z obou stran karty mapy) dřív, než jim dojde čas. Ten je určován žetonky, které hráči za každé kolo ztrácí.

Hra navíc nabízí ještě jednu variantu hry - kampaň na pokračování, ve které dochází k různému ztížení, např. se snižuje počet kol.

Ovládněte hru plnou asociací, odhalte skryté agenty, spolupracujte ve dvou i ve více lidech, zahrajte si kampaň, smíchejte kartičky se základní variantou hry či s obrázky a tvořte nové kombinace. Snadná, a přesto složitá, chytrá párty hra pro každého. :)

Pro 2 hráče nebo 2 týmy

Na min. 10 minut dle počtu kol

Kooperační hra, v českém jazyce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.