Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | DOVOLENÁ: 13.-17.6. máme v obchůdku zavřeno, balíky odesíláme jako obvykle.

Mindok | Krycí jména: DUET

Kód: 297
469 Kč 388 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Světově proslulá hra ve speciální úpravě jen pro dva hráče. || Od 11 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový bratříček do rodiny Krycích jmen - duet - je, jak již název napovídá, hrou primárně pro dva hráče. V této kooperativní variantě známé a oceňované párty hry najdete oboustranné kartičky nápověď, kde každá strana obsahuje jen část celé skládačky, kterou se snažíte uhádnout před sebou. Hráči se střídají v napovídání a společnými silami se snaží odhalit všechny agenty v utajení na plánu (slovíčka z obou stran karty mapy) dřív, než jim dojde čas. Ten je určován žetony, které hráči za každé kolo ztrácí.

Hra navíc nabízí ještě jednu variantu hry - kampaň na pokračování, ve které dochází k různému ztížení, např. se snižuje počet kol.

Ovládněte hru plnou asociací, odhalte skryté agenty, spolupracujte ve dvou i ve více lidech, zahrajte si kampaň, smíchejte kartičky se základní variantou hry či s obrázky a tvořte nové kombinace. Snadná, a přesto složitá, chytrá párty hra pro každého. :)

PRAVIDLA HRY

Hráči a čas

Věk: 11+

Počet hráčů: 2-2

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • hrací karty
  • herní plán

Další parametry

Materiál: papír

Rozměry balení: 23 x 16 x 5,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Logika, Postřeh, Komunikace a řeč
Věk: 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Mezi jejich produkty patří například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games, ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působí od roku 2007 a za tu dobu vydali více než 100 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci jsou zkušenými hráči a v oboru moderních společenských her se vyznají.