Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Kreativní sada prstového malování - Toulky městem

Kód: MD2237
315 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Kniha pro prstíkové malování plná obrázků k dotvoření, sadou barev, razítky a pastelkami uvnitř. Úroveň obtížnosti - 03 Profesionál. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Tvořte umění prstíky, děti to budou milovat! Malování prsty je oblíbenou dětskou zábavu, zejména u těch, kteří ještě neudrží štětec. Rozvíjí základní dovednosti a zároveň baví malé umělce. Kniha nabízí vzrušující aktivity a podněty pro děti.

Dětská sada nejen prstového malování se čtyřmi razítky a třemi pastelkami (červená, modrá a zelená). Součástí je řešení různých úkolů dle předloh - úrovně obtížnosti 03 Profesionál. Sada obsahuje vše pro malování, stačí jen nádobka na vodu. Paleta šesti barev v knize obsahuje červenou, oranžovou, modrou, zelenou, žlutou a fialovouPadesát stran plných obrázků s různě obtížnými úkoly a návod k použití v českém jazyce.

Vhodné i na cesty, snadno vybalíte i uklidíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění, Znalost
Materiál: karton (papír), dřevo, barvy
Počet stran: 50
Rozměry: 22 x 22 x 2 cm
Věk: 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.