Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Výtvarná sada Dokolečka dokola

Kód: DJ09056
250 Kč 207 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Vytvořte si obrázky zvířátek s pomocí kruhových tvarů. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte, co vše se dá vytvořit jen pomocí tvaru kruhu, a vytvořte si rozkošné obrázky zvířátek! Děti překládají papírová kolečka, která přilepují na předlohu oboustrannými nálepkami. Zjišťují tak, že i s pomocí jednoho geometrického tvaru se dá vytvořit rozmanité obrázky. Sada rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a rozpoznávání tvarů a rozměrů.

Rozměr jedné kartonové předlohy je 28 x 21 cm. Hotový obrázek poslouží jako roztomilá výzdoba dětského pokoje. Součástí je podrobný ilustrovaný návod. 

Věk

3+

Obsah balení

  • 4 předlohy
  • 6 archů s papírovými kolečky
  • 5 lepících oček
  • 1 arch s oboustrannými nálepkami
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 31 x 23,5 x 1 cm

Materiál: karton, papír, plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.