Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Vytvoř si svůj obrázek Zábavná zvířátka

Kód: DJ09291
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Výtvarná sada, kde si děti vytvoří svůj obrázek pomocí předloh, samolepek, voskovek a fixů. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výtvarná sada pro nejmenší děti od 3 let. Vytvořte si 16 obrázků o velikosti 20 x 20 cm. Pro snadnější malování jim pomáhá zčásti předkreslený tvar, dále 30 kartiček s vyobrazeným detailem a k dotvoření mohou využít samolepky s očičky a dalšími dekoracemi na 4 arších. Děti sami domalují obrázek pomocí tří voskovek a třech fixů.

Rozměry balení 23,5 x 23 x 4 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.