Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Koláže pro nejmenší - Malí srdcerváči

Kód: DJ00072
434 Kč 359 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Výtvarná sada ke tvorbě koláží 4 roztomilých postaviček , které děti dozdobí velkým množstvím texturovaných materiálů. || Od 3 do 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výtvarná sada ke tvorbě koláží 4 roztomilých postaviček , které děti dozdobí velkým množstvím texturovaných materiálů (plsť, pěna, flitry, stuhy, bambule, vykulené oči). Skvělá aktivita pro děti od 3 do 6 let.

Obsah: 4 tvary postav ze silného kartonu, 1 lepicí tyčinka, různé materiály k přilepení (plsť, pěna, flitry, stuhy, bambule) k jejich ozdobení a 1 brožurka s pokyny krok za krokem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.06 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Rozměry balení: 18 x 23 x 4 cm
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.