Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Lilliputiens | Smyslový a motorický labyrint - Farma

Kód: LILLI_83339
739 Kč 611 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Mláďátka zvířátek z farmy nemohou najít svou maminku nebo tatínka. Dokážeš jim pomoci? Skutečný hlavolam a výzva pro malé průzkumníky || Od 18 měsíců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečný hlavolam a výzva pro malé průzkumníky od 18 měsíců. Mláďátka zvířátek ze statku nemohou najít svou maminku nebo tatínka. Dokážete jim pomoci? Doveďte zvířátka k jejich rodičům a pak je nechejte si znovu společně hrát a dovádět tím, že je zavedete zpět na jejich barevné značky. Hračka je vyrobena z bukového dřeva s certifikací FSC® a 100% recyklovaného polyesteru. Použité barvy jsou na vodní bázi, pro děti zcela neškodné.

Hračka rozvíjí motorické schopnosti, koordinací očí a rukou, hmatové smysly (každé zvířátko má srst s odlišnou texturou) a také rozpoznávání barev a tvarů.

Věk

18m+

Další parametry

Rozměry labyrintu / panelu: 29 x 22 x 2 cm

Rozměry balení: 31,5 x 25,5 x 7 cm

Materiál: certifikované bukové dřevo, polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru, Soustředění
Věk: 1, 2, 3
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠP Avatar autora | 6.2.2024
Moc pěkná hračka, i dítě 1 rok staré si na ní najde své.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kouzelné látkové hračky a tiché knihy podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry.

Belgická firma Lilliputiens staví na dětských snech dvou maminek, které firmu založily již v roce 1995. Jejich hračky podněcují zvídavost a pomáhají děti rozvíjet tou nejpřirozenější cestou - prostřednictvím hry. Naprostá většina hraček si kombinuje různé textury a vlastnostmi látek, které jsou měkkostí, barevnosti či tvarem stimuluji hmat, zrak i sluch dítěte. V sortimentu najdete neoprenové hračky do vody a tzv. tiché knihy (quiet book). Hračky jsou nezávisle testovány a splňují evropské a mezinárodní normy kvality. Díky pečlivému výběru materiálů jsou odolné a bezpečné a lze je prát v pračce. Lilliputiens je záruka kvalitní hračky, která má kromě zábavy také nespornou vzdělávací a estetickou hodnotu.