Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

MiDeer | Magnetická stavebnice geometrické tvary - 250 ks

Kód: MD6283
1 197 Kč 989 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Magnetická stavebnice v praktickém boxu na principu LEVEL UP, která dítě postupně posouvá v dovednostech a učí anglická slovíčka. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická stavebnice, která je víc než jen stavebnicí je uložena v praktickém boxu. Stavebnice je obdobou principu LEVEL UP, které dítě učí a zlepšuje jeho dovednosti. Díky předlohám s anglickými slovíčky si dítě může rozšířit slovní zásobu. Stavebnice se skládá z 250 ks různě tvarovaných magnetických dílků a obsahuje i velkou bílou magnetickou tabulku, na kterou může dítko skládat jednotlivé obrazce a nebo využít tabulku a popisovač na předškolní výuku hrou.

 

Podle návodu, který je současně i průvodcem k získání certifikátů, se dítě zábavnou formou zdokonaluje. Návod začíná skládáním jednoduchých obrazců včetně počtu dílků na složení, které jsou postupně těžší a těžší. Stavebnice je zároveň hrou, kdy součástí balení jsou i přesýpací hodiny, které určují čas na složení obrazce. 

V návodu od strany 48 je možné si vyzkoušet představivost, logické myšlení, kolik dílků a jakých, je potřeba na složení. Tudíž se i zábavnou formou dítě zlepšuje v počtech. K tomu jsou u jednotlivých obrázků v návodu i popisky v angličtině,  takže se dítě učí i nová slovíčka.

Stavebnice může být buď pro jednoho nebo dva hráče.

Součástí balení je: 

  • 250ks barevných dílků různých tvarů, celkem 8 druhů
  • bílá magnetická tabule
  • modrý popisovač
  • přesýpací hodiny
  • barevný návod obsahující celkem 240 vzorů obrazců na celkem 60-ti stranách
  • list lepících barevných pečetí
  • barevný certifikát
  • praktický box, ve kterém jsou uloženy všechny dílky

A pokud stihneš vše včas, pak získáváš pečeť a můžeš se posunout dále. A až složíš vše, tak dostáváš certifikát.

Ideální stavebnice na rozvoj jemné motoriky, koordinaci pohybu a představivosti. Stavebnice je doporučena pediatry.

 

UPOZORNĚNÍ: Před  prvním použitím stavebnice je nezbytné nalepit na veškeré dřevěné dílky v balení samolepící magnetické proužky, které jsou součástí balení.

Rozměry balení: 38 cm x 28 cm x 8,5 cm.

Vhodné pro děti od 3 let. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Představivost, Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Materiál: dřevo, magnet
Rozměry balení: 38 x 28 x 8,5 cm
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Perfektní výtvarné zpracování, kvalitní obaly a vzdělávací potenciál. V tomto unikátním spojení vznikají krásné a navíc smysluplné hračky pro zvídavé děti.

Hračky splňují tři pilíře: „Objevování, zábava, umění“. Značka se řídí mottem "Dobrá hračka je umění", kombinuje prověřené mechanismy s neotřelým uměleckým zpracováním a velký důraz klade na vzdělávání pomocí hry.

Značka byla založena v čínském městě Ningbo v roce 2016 a pracují pro ni designéři a umělci z Řecka, Německa, Francie a Číny. Věnuje pozornost dětským potřebám, kombinuje uměleckou kreativitu s různými světovými kulturami a rozvíjí tak inteligenci dětí pomocí hraček. Respektuje estetiku jako nejvyšší zákon a jejich návrhy jsou založeny na dětské psychologii a jejich vývoji. Kombinují vzdělávání dětí s výtvarným uměním dětí a zlepšují tak jejich chápání krásy.

Před spuštěním produktů na trh je každý vzorek zanalyzován a pečlivě zkontrolován, všechny produkty splňují evropské bezpečnostní normy EN71. Společnost trvá na použití manuální kontroly kvality ke zpětnému kontrolování všech detailů.