Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Small Foot | Skládačka jablko s červíky

Kód: LE11915
695 Kč 574 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Důmyslná a zábavná skládačka pro rozvoj trojrozměrného vnímání, logického myšlení i motoriky. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte červíkům najít správnou cestičku v jablku! Zábavná vertikální hra, která trénuje prostorové vnímání, motoriku, koordinaci ruka-oko i logické myšlení.  Červíci jsou různě dlouzí a každý plátek jablka má o jeden otvor méně než ten předchozí, takže je vždy pouze jeden způsob, jak správně jednotlivé úrovně umístit. Tento drobný hlavolam však obsahuje i malé vodítko pro usnadnění správného vkládání - jedno jadérko z jádřince jablka je vždy o něco tmavší než ostatní a právě toto jadérko je pokaždé umístěno na stejném místě. Jestlipak vaše dítě toto vodítko samo objeví? Díky tomuto skládacímu jablku je mnoho co objevovat a procvičovat.

Jakmile jablko správně sestavíte, poslouží díky svému vkusnému dřevěnému provedení, pestrým barvám a ozdobnému lístečku z plsti také jako hezká dekorace do dětského pokoje.

Věk

3+

Obsah balení

  • 9 dřevěných dílů jablka s červíky

Další parametry

Rozměry složeného jablka: Výška 11 cm, Ø 12 cm

Rozměry balení: 12 x 12 x 11,5 cm

Materiál: dřevo, plsť

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Logika, Orientace v prostoru, Soustředění
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dřevěné hračky Small foot jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti.

Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.