Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Šablony Divoká zvířata

Kód: DJ08916
175 Kč 145 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Sada pěti omyvatelných šablon s motivy divokých zvířat ze safari. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

5 šablon, s jejichž pomocí děti vytvoří obrázky pěti různých divokých zvířat - slon, antilopa, lev, zebra a krokodýl. Plastové šablony jsou snadno omyvatelné a vhodné pro pastelky, fixy, vodovky, sprejové barvy atd. Je možné použít i barvy na textil a vytvořit si tak třeba tričko s obrázkem některého ze zvířat.

Věk

4+

Obsah balení

  • 5 šablon

Další parametry

Rozměry šablony: 20 x 20 cm

Rozměry balení: 22 x 23cm

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulky a šablony
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.