Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Caconimo - zvukové vkládací puzzle s figurkami

Kód: DJ01710
850 Kč 702 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Roztomile netradiční vkládací puzzle pro nejmenší. Když děti vloží zvířátko na místo na desce, uslyší zvuk zvířete. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztomile netradiční vkládací puzzle pro nejmenší. Když děti vloží zvířátko na místo na desce, uslyší zvuk zvířete. Děti se pomocí jednoduché hry učí poznávat nejen zvuky zvířat, ale také vztah mezi příčinou a následkem.

Každé zvířátko má geometricky tvarovanou základnu. Umisťování figurek a hra s nimi rozvíjí jemnou motoriku a prostorovou představivost. S figurkami si děti mohou hrát i samostatně, jsou velké a skvěle se drží. 

Vhodné od 1 roku

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Orientace v prostoru
Materiál: plast, dřevo
Rozměry balení: 23 x 23 x 6,5 cm
Věk: 0-1, 2
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.