Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Tavuleur - i plánování může být zábava

S vymýšlením skutečně naplněného a smysluplného dne mají problém mladí i staří. A co teprve děti. Jejich program většinou určují rozvrh, kroužky, čas jídla i váš budík (co si budeme povídat, že). Zvládnou ale naplánovat celý volný den samy.Nová hra v kyblíčku od Vilac se zabývá právě časem - máte k dispozici celý dlouhý den a fůru náhodných aktivit. Zvládnete jejich prostřednictvím tento den skutečně plnohodnotně využít?

Hrajte hru podle pravidel, nebo využijte dalších možností, které herní komponenty skýtají. Použijte hodiny a učte se poznávat čas. Pomocí karet si sestavte plán dne a pokuste se jej dodržet. Čím dřív se děti naučí plánovat, tím lépe. Pomůže jim to při nástupu do školy či při plánování kroužků a volnočasových aktivit. Dejte jim prostor ve tvorbě a plnění vlastního času, poraďte, jak na to. Nebo využijte karty a plán k dalším aktivitám a hrám.

Nová hra Tavuleur - V kolik hodin? obsahuje přes 100 krásných ilustrovaných karet, se kterými můžete dále pracovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení