Doprava kurýrem zdarma až domů, výhodná cena na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. | Odesíláme každý den do ČR i SR. | Zkontrolujte vždy doručovací údaje a způsob dopravy a platby - a nezapomeňte na včasnou úhradu, aby vám mohl balíček brzy dělat radost! Info o objednávce najdete také v e-mailu - pokud něco nesedí, ozvěte se, objednávku spolu upravíme k vaší spokojenosti.

Tavuleur - i plánování může být zábava

S vymýšlením skutečně naplněného a smysluplného dne mají problém mladí i staří. A co teprve děti. Jejich program většinou určují rozvrh, kroužky, čas jídla i váš budík (co si budeme povídat, že). Zvládnou ale naplánovat celý volný den samy.Nová hra v kyblíčku od Vilac se zabývá právě časem - máte k dispozici celý dlouhý den a fůru náhodných aktivit. Zvládnete jejich prostřednictvím tento den skutečně plnohodnotně využít?

Hrajte hru podle pravidel, nebo využijte dalších možností, které herní komponenty skýtají. Použijte hodiny a učte se poznávat čas. Pomocí karet si sestavte plán dne a pokuste se jej dodržet. Čím dřív se děti naučí plánovat, tím lépe. Pomůže jim to při nástupu do školy či při plánování kroužků a volnočasových aktivit. Dejte jim prostor ve tvorbě a plnění vlastního času, poraďte, jak na to. Nebo využijte karty a plán k dalším aktivitám a hrám.

Nová hra Tavuleur - V kolik hodin? obsahuje přes 100 krásných ilustrovaných karet, se kterými můžete dále pracovat.