Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Látkové knihy a hračky do vody Lilliputiens

Textilní knihy podporující jemnou motoriku a zvídavost našich nejmenších dětí jsem vyhlížela již nějakou dobu. V Česku se zakázkovou výrobou tzv. quiet book zabývá pár šikovných podnikatelek, kterým moc fandím, většinou se však zaměřují na šití personalizovaných knih. Podle návodů lze knížku vyrobit i svépomocí a palec nahoru všem, kteří se této mravenčí práce zhostí a dokončí ji. Nemáte-li však čas, necítíte se dostatečně zdatní nebo prostě potřebujete dárek pro dítě kolem 1 roku rychleji, je dobré mít se na koho obrátit. :) Proto, když jsme objevili a hlavně osahali a prozkoumali látkové knihy od belgické firmy Lilliputiens, moc jsme neváhali. Tady prostě nebylo o čem! Přinášíme tak krásně propracované a cenově dostupné tiché knihy s několika motivy a v různých velikostech. 

Dalšími novinkami jsou hračky do vody od stejné firmy - kouzelné knížky odhalí svá tajemství až v teplé vodě ve vaně, neoprenové hračky zabaví při koupání a nehrozí zranění. Objevte je také.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení