Milí zákazníci, ve dnech 27.-30.6. není možné z provozních důvodů objednávat. V červenci (před)objednávání opět spustíme a balíčky začneme odesílat opět pravidelně od 11.7. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a hravé prázdniny!

Blešky opičky Páji aneb jak se vyrovnat s příchodem nového sourozence

Rodinka emušáků se nám tento týden rozrostla. Vítáme opičky Páju a Františka, hrdiny již třetího dílu pohádek z Emušákova! Tentokrát se zaměříme na příchod nového sourozence do rodiny. Přichází parťák a kamarád, ale také konkurent o pozornost dospěláků. Proč si se mnou maminka nechce hrát, mají mě doma vůbec ještě rádi, co se děje, že brácha pořád pláče...? Pro prvorozeného je příchod nového člena velkou neznámou. V pohádkách se děti setkají s podobnými problémy jako doma, ztotožní se s nimi a s vaší pomocí je mohou pochopit. Ani na vás, milí rodiče, jsme nezapomněli, i vy naleznete v knize zajímavé informace.

Ke každé pohádce patří NAVÍC otázky a náměty, o čem si dále povídat, a rady i podněty k zamyšlení pro rodiče. Sadu najdete u nás!

Stáhněte si zdarma: EMUŠÁCI 3 - UKÁZKOVÁ POHÁDKA! :)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení