Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Betexa | Vystřihovánky - Rychlíkové vlaky

Kód: BE305
85 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Klasické papírové vystřihovánky a skládačky pro výrobu modelů dopravních prostředků. Pro malé, mírně pokročilé modeláře. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasické papírové vystřihovánky a skládačky pro výrobu modelů dopravních prostředků jsou vhodné pro malé modeláře začátečníky. Vezměte nůžky a lepidlo a sestavte si vlaky s mnoha malovanými i 3D detaily. Vystřihovánky jsou české výroby a najdete je s motivy známými z našeho prostředí.

Součástí vystřihovánky je podrobný psaný a kreslený návod.

Vystřihnete si: celou soupravu Českých drah RAILJET (řídící jednotka, lokotiva Taurus a tři vagóny) a částečnou soupravu rychlíku s lokomotivou Siemens Vectron (lokomotiva Vectron a rychlíkový vagón Bmz241/245); zbylé vagóny (Ampz, Bdmpz, Bmz a WRmz) k rychlíkové soupravě jsou ke stažení: betexa-vagony-pro-rychlikove-vlaky.

Obtížnosti 2/5

Měřítko: 1:87

Vhodné cca od 6 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové stavebnice a skládačky
Co rozvíjí: Motorika, Orientace, Soustředění
Věk: 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce realisticky ilustrovaných vzdělávacích her Pexetrio, vystřihovánek a komplexní přírodovědné hry Multitrio pro rodiny i velké kolektivy.