Vaše objednávky odesíláme pravidelně (po, st, čt) z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů! | AKCE: 5% sleva s kódem VZDELAVACKY (pro objednávky nad 1000 Kč)!

Anne-Sophie Baumann | Nej... Zvířata v pohybu

Kód: 9788025628690
542 Kč 493 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

KNIHA: Největší a nejpropracovanější ilustrovaná kniha s pohyblivými prvky o zvířatech z celého světa. Těšit se můžete ze spousty pohyblivých prvků. || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč mají ptáci tak lehké kosti a proč hadi svlékají kůži? Vypadá každé vajíčko stejně a snáší je jenom ptáci? Jak vidí kůň? Aby mohla odpovědět na všechny tyto otázky, prozkoumala Anne-Sophie Baumann spolu se svým odborným poradcem, veterinářem Claudem Guintardem, rozmanitý svět zvířat. Krásnými a precizními ilustracemi knihu doplnila Éléonore Della Malva. Více než 50 pohyblivých prvků umožňuje nahlédnout pod skořápku vajíčka, sledovat vývoj motýla či prozkoumat velrybí kostru. Zjistěte úžasné informace o světě zvířat, o jejich stavbě těl, zraku, hmatu, sluchu či potravě. Tato kniha z řady Nej... ti odkryje jak těla různých zvířat, tak vývoj od kukly po dospělého jedince či vnitřek vlčí tlamy. Kniha je ručně vyrobená; aby pohyblivé prvky dlouho vydržely, vyžaduje jemnější zacházení.

Věk: 4+

Parametry

Autoři: Anne-Sophie Baumann, Éléonore Della Malva

Nakladatelství: Svojtka, 2021

Rozměry: 25 x 34 x 1,5 cm

Lepená, 18 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Knížky pro děti
Hmotnost: 1.18 kg
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ponořte se do světa fantazie, učte se a vzdělávejte, získávejte nové dovednosti... Knihomoly mohou být malí i velcí. Kniha se vejde do každého batůžku a zažene dlouhou chvíli kdekoli.