Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Tooky Toy | Hrací box pro miminko - sada motorických hraček 3v1

Kód: TJ011
565 Kč 467 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Krásná dárková sada pro miminko - 3 dřevěné hračky podporující psychomotorický vývoj v praktickém boxíku. || Od 1 roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická a líbivá sada tří hraček děti určitě zaujme. Obsahuje 3 zábavné a vzdělávací hračky, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho dítěte, rozvíjí také jeho smyslové vnímání, logické myšlení, koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku a další. A vás potěší, že po hře zase všechno uklidí do kbelíku. Ten si můžete s sebou vzít i na cesty!

Obsah balení:

  • dřevěná pyramida - nasazovací kroužky Medvídek 6 ks
  • dřevěná tahací hračka Slon
  • dřevěná vkládačka - tvary 5 ks + víko boxu v podobě vkládačky

Využijte tohoto praktického boxíku a nekupujte zbytečná množství nekvalitních hraček, vsaďte na dřevo. Hračky jsou vyrobeny ze dřeva z udržitelného lesního hospodářství a barveny bezpečnými netoxickými barvivy. Tip na dárek k 1. roku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hry a hračky
Hmotnost: 0.9 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 21,8 x 12 x 15,5 cm
Věk: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tooky Toy se zaměřuje na výrobu nadčasových, zejména dřevěných hraček. Kreativní designéři značky jsou mladí tátové a mámy, kteří propojují svůj pracovní život se zábavou při hraní se svými dětmi. A na jejich výtvorech je jejich nadšení rozhodně patrné. Dřevěné společenské hry a hračky Tooky Toy jsou vyráběné s ohledem na bezpečnost dětí a minimální dopad na životní prostředí.

Každá hračka od Tooky je vyrobena ze dřeva z udržitelných lesů. Klády vysychají na slunci, kůra se ořezává a zakopává do půdy a přirozeným způsobem se tak vrací zpět do přírody, kde podporuje růst dalších rostlin. Dřevo naopak putuje do fabrik, kde je kvalitně opracováno, zatímco jejich piliny jsou shromažďovány a při dalším zpracovávání se stanou materiálem pro dřevěné podlahy.

Vyrobené dřevěné hračky jsou ručně natírány barvami na vodní bázi. Díly jsou sestaveny buď pouze mechanicky nebo slepeny netoxickými lepidly. Po finální kontrole putují hračky Tooky Toy do všech koutů, rostou dětmi po celé planetě, podporují představivost, zahrnují dovednosti z reálného života a budují jemné neuromotorické dovednosti.