UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: Září - osobní odběr či nákup v obchůdku možný pouze po telefonické či emailové domluvě. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Elsa Thiriot | Rok plný učení zábavnou formou

Kód: 9788025620397
Značka: knihy
309 Kč 281 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

KNIHA: Venku je ošklivo, děti jsou nemocné nebo se jen nudí a vy už nevíte, jak je zabavit? Inspirujte se více než 150 aktivitami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venku je ošklivo, děti jsou nemocné nebo se jen nudí a vy už nevíte, jak je zabavit? Tato knížka s více než 150 aktivitami vás bude inspirovat každý týden po celý rok.

Činnosti a hry vycházejí z různých pedagogických směrů, např. Montessori nebo waldorfské pedagogiky. Aktivity jsou rozděleny podle věku, pro děti staré několik měsíců až do šesti let, a také podle svého zaměření - hry s kostkami, světlem, hry venku, kreativní i hudební činnosti. Pro každého něco!

Tyto hry budou bavit všechny zúčastněné a zároveň v dětech podpoří jejich zvědavost, představivost a pomohou jim vnímat okolní svět, přírodu i ostatní tvory. A navíc u každé aktivity najdete ještě tip na další zajímavé čtení. Můžete začít kdykoli během roku a týden za týdnem budete svědky pokroků svého dítěte.

Parametry

Autor: Elsa Thiriot

Originál: Une année pour apprendre en s'amusant

Nakladatelství: Svojtka, 2017

Rozměry: 24 x 28 x 1,5 cm

Brožovaná, 208 stran

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: